Koliba Holica

Otváracie hodiny: Denne od 10.00 - 18.00 V pondelok 30.11.2020 bude koliba ZATVORENÁ!   Naša KOLIBA je pre Vás otvorená denne. V ponuke máme momentálne zúžený jedálny lístok. Po telefonickom dohovore Vám jedlo hygienicky zabalené v súlade s Covid opatreniami dovezieme, do 13km  :) prajeme pekný deň     Stránka v  polštine                                         http://pl-kolibaholica.webnode.sk/                 LIPTOV Z NEBA http://www.cbs.sk/knihy/liptov/

Koliba je otvorená

Vitajte na našich stránkach!

Navštívte nás a zažite nezabudnuteľný zážitok z nádherného regiónu Slovenska – Oravy aj Liptova a budete mať jedinečnú príležitosť nazrieť do obidvoch týchto oblastí.

Naša koliba sa nachádza na rozhraní týchto dvoch regiónov pri dedinke Huty, ležiacej v atraktívnej turistickej oblasti Roháče, ktoré dodávajú tomuto miestu osobitosť a krásne prostredie. Svojou polohou obec rozdeľuje Západné Tatry – Roháče a Chočské vrchy.

 

Táto ideálna poloha v letných mesiacoch umožňuje vysokohorskú turistiku do masívu Roháčov alebo rekreačnú turistiku do oblasti Chočských vrchov. Pešia, ale aj cyklo a vodná turistika (blízkosť Liptovskej Mary a Oravskej priehrady) majú v tejto oblasti dobrú východiskovú základňu na Liptov i Oravu. Ak Vás unaví turistika, v blízkom okolí sa nachádzajú termálne kúpaliská Bešeňová, Tatralandia a Oravice.

 

V zimných mesiacoch Orava i Liptov ponúkajú lyžovanie v obľúbených blízkych lyžiarskych strediskách v okolí obce Zuberec. Vyhľadávaná je aj turistika na bežkách či skialpinistické lyžovanie.
Toto čarovné miesto, sa nachádza na hlavnom ťahu obce Zuberec a Liptovský Mikuláš.

 

Za okienkami koliby sa vyníma dominantné kamenné ohnisko, kde sú na otvorenom ohni pripravované grilované špeciality našej reštaurácie, a svojim ohňom dotvára jedinečnú atmosféru tradičnej slovenskej kuchyne a voňajúcich dobrôt starých mám a zároveň pocit hrejivého rodinného tepla.

 

Ak ste sa rozhodli nás navštíviť, určite si nenechajte ujsť možnosť prežiť u nás noc v jednej z izbičiek, z ktorých je nádherný výhľad do širokého okolia. Celková kapacita ubytovania v našej kolibe je 9 pevných lôžok a 6 prísteliek.

 

Tešíme sa na Vašu návštevu a prajeme príjemné posedenie…

V celom objekte je k dispozícii bezplatné wi-fi pripojenie na internet.


Pri plánovaní vašej budúcej dovolenky neváhajte využiť webstránku ubytovanienaslovensku.EU. Priaznivcom turistiky, hôr a rozličných športových aktivít ponúka ubytovanie Západné Tatry. Pokiaľ dávate prednosť objavovaniu jedinečných tradícií, kultúry a histórie, zaujme vás ubytovanie Zuberec. Nuž a pre tých, čo sa chcú nachádzať v centre diania, je pripravené ubytovanie Žilina.