Koliba Holica

Lyžiarske strediská

Zverovka – Spálená

Lyžiarsky areál Zverovka – Spálená sa nachádza v prostredí Západných Tatier – Roháčov. Vďaka vynikajúcej polohe v horskej kotline Roháčov pretrvávajú vynikajúce snehové podmienky aj v období, keď na iných miestach po snehu nie je ani stopa. Lyžiarske stredisko poskytuje optimálne podmienky pre všetky kategórie lyžiarov ako aj snowboardistov. Vybavené je modernou lanovkou a vlekmi. Prístup motorovým vozidlom je priamo k lyžiarskemu stredisku. Väčšina zjazdoviek je denne upravovaná a zasnežovaná technickým snehom. V stredisku sú v prevádzke služby: servis, požičovňa lyží, predaj lyžiarskej výstroje, bufet, parkovisko.

Lyžiarske stredisko Zuberec – Janovky

Stredisko sa nachádza v obci Zuberec v lokalite Janovky. Je určené pre všetky kategórie lyžiarov a je ideálne pre rodinnú lyžovačku. Plochy zjazdoviek sú mechanicky zasnežované a upravované, umožňuje lyžovanie aj v období, keď nie je dostatok snehu. Veľmi populárne ja aj večerne lyžovanie(osvetlený lyžiarsky svah). V stredisku sú v prevádzke služby: servis, požičovňa lyží, predaj lyžiarskej výstroje, bufet, parkovisko.

Lyžiarske stredisko Zuberec – Milotín

Stredisko sa nachádza v obci Zuberec. Je určené pre všetky kategórie lyžiarov, okrem náročnejších lyžiarov. Plochy zjazdoviek sú mechanicky zasnežované a upravované, umožňuje lyžovanie aj v období, keď nie je dostatok snehu. Veľmi popúlárne ja aj večerné lyžovanie (osvetlený lyžiarsky svah).
V stredisku sú v prevádzke služby: servis, požičovňa lyží, predaj lyžiarskej výstroje, bufet, parkovisko.

Bežecké lyžovanie

V okolí Zuberca je veľmi obľúbené bežecké lyžovanie na upravených tratiach, ktoré vedú až na Zverovku.